Pregled
Specifikacija
TV101WUQ-HN0

TV101WUQ-HN0 Osnovni podatki
| Panel Model | TV101WUQ-HN0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUQ-HN0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | -10 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 70 °C |
| Opombe | 10 chips |
TV101WUQ-HN0 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 225 PPI |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Aktivno območje | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 140.26×225.346 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 0.5 (Typ.) mm |
| Landscape ali Portrait | Portrait type |
| Touch Panel | Without |
TV101WUQ-HN0 Optične lastnosti
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 0 cd/m² |
| Razmerje kontrasta | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Sončno svetlobno branje | N |
TV101WUQ-HN0 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
TV101WUQ-HN0 Sistem osvetlitve ozadja
| Tip svetilke | No B/L |
|---|---|
| Vrsta vmesnika | Included in panel signal interface |
