Pregled
Specifikacija
TV101WUM-NM0

TV101WUM-NM0 Osnovni podatki
| Panel Model | TV101WUM-NM0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-NM0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Drugo ime | - |
| OP Temperatura | -10 ~ 60 °C |
| ST Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| Raven vibracij | - |
| Lastnosti | |
| Opombe | for Amazon |
TV101WUM-NM0 Optične lastnosti
| Drugo ime | - |
|---|---|
| OP Temperatura | -10 ~ 60 °C |
| ST Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| Raven vibracij | - |
| Lastnosti | |
| Opombe | for Amazon |
| Svetlost | 410 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dober pogled na | Symmetry |
| Hitrost odziva | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kromatičnost | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Podpora Barva | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Bela variacija | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(13 points) |
| Vidljivost na prostem | No |
| Prenosljivost | 5.1% (Typ.)(with APCF) |
TV101WUM-NM0 Mehanske lastnosti
| Drugo ime | - |
|---|---|
| OP Temperatura | -10 ~ 60 °C |
| ST Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| Raven vibracij | - |
| Lastnosti | |
| Opombe | for Amazon |
| Svetlost | 410 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dober pogled na | Symmetry |
| Hitrost odziva | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kromatičnost | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Podpora Barva | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Bela variacija | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(13 points) |
| Vidljivost na prostem | No |
| Prenosljivost | 5.1% (Typ.)(with APCF) |
| Število pikslov | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktivno pregledovanje | 135.36(W)×216.576(H) mm |
| Skupna dim. | 143(W)×227.926(H) mm |
| Odpri okno | - |
| Skupna globina | 2.5/4.4 (Typ./Max.) mm |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Aspect Ratio (W: H) | 10:16 |
| Oblika sloga | - |
| Pritrditev | Without |
| Masa | 145g (Max.) |
| Površina | Antiglare, Hard coating, Antireflection |
TV101WUM-NM0 Elektronska funkcija
| Drugo ime | - |
|---|---|
| OP Temperatura | -10 ~ 60 °C |
| ST Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| Raven vibracij | - |
| Lastnosti | |
| Opombe | for Amazon |
| Svetlost | 410 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dober pogled na | Symmetry |
| Hitrost odziva | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kromatičnost | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Podpora Barva | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Bela variacija | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(13 points) |
| Vidljivost na prostem | No |
| Prenosljivost | 5.1% (Typ.)(with APCF) |
| Število pikslov | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktivno pregledovanje | 135.36(W)×216.576(H) mm |
| Skupna dim. | 143(W)×227.926(H) mm |
| Odpri okno | - |
| Skupna globina | 2.5/4.4 (Typ./Max.) mm |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Aspect Ratio (W: H) | 10:16 |
| Oblika sloga | - |
| Pritrditev | Without |
| Masa | 145g (Max.) |
| Površina | Antiglare, Hard coating, Antireflection |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Skupna poraba | 2.6W (Max.) |
| Voznik IC | COG Built-in NT51021 |
TV101WUM-NM0 Signalni vmesnik
| Drugo ime | - |
|---|---|
| OP Temperatura | -10 ~ 60 °C |
| ST Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| Raven vibracij | - |
| Lastnosti | |
| Opombe | for Amazon |
| Svetlost | 410 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dober pogled na | Symmetry |
| Hitrost odziva | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kromatičnost | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Podpora Barva | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Bela variacija | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(13 points) |
| Vidljivost na prostem | No |
| Prenosljivost | 5.1% (Typ.)(with APCF) |
| Število pikslov | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktivno pregledovanje | 135.36(W)×216.576(H) mm |
| Skupna dim. | 143(W)×227.926(H) mm |
| Odpri okno | - |
| Skupna globina | 2.5/4.4 (Typ./Max.) mm |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Aspect Ratio (W: H) | 10:16 |
| Oblika sloga | - |
| Pritrditev | Without |
| Masa | 145g (Max.) |
| Površina | Antiglare, Hard coating, Antireflection |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Skupna poraba | 2.6W (Max.) |
| Voznik IC | COG Built-in NT51021 |
| Vhodna toka | - |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.)(VDD) |
| Potrošnja | 500mw (Max.) |
| Signalni vmesnik | MIPI (4 data lanes) |
| Položaj | - |
| Fizični tip | Connector |
| Pin Pitch | Pins |
| Znesek | Pin Assignment |
TV101WUM-NM0 Sistem osvetlitve ozadja
| Drugo ime | - |
|---|---|
| OP Temperatura | -10 ~ 60 °C |
| ST Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| Raven vibracij | - |
| Lastnosti | |
| Opombe | for Amazon |
| Svetlost | 410 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dober pogled na | Symmetry |
| Hitrost odziva | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kromatičnost | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Podpora Barva | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Bela variacija | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(13 points) |
| Vidljivost na prostem | No |
| Prenosljivost | 5.1% (Typ.)(with APCF) |
| Število pikslov | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktivno pregledovanje | 135.36(W)×216.576(H) mm |
| Skupna dim. | 143(W)×227.926(H) mm |
| Odpri okno | - |
| Skupna globina | 2.5/4.4 (Typ./Max.) mm |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Aspect Ratio (W: H) | 10:16 |
| Oblika sloga | - |
| Pritrditev | Without |
| Masa | 145g (Max.) |
| Površina | Antiglare, Hard coating, Antireflection |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Skupna poraba | 2.6W (Max.) |
| Voznik IC | COG Built-in NT51021 |
| Vhodna toka | - |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.)(VDD) |
| Potrošnja | 500mw (Max.) |
| Signalni vmesnik | MIPI (4 data lanes) |
| Položaj | - |
| Fizični tip | Included in panel signal interface |
| Pin Pitch | Pins |
| Znesek | 8S4P |
| Tip svetilke | WLED |
| Izmenjava | - |
| Oblika žarnice | 4 strings |
| Lamp Life | 30K(Typ.) (Hours) |
| Gonilnik z osvetlitvijo | No |
