TM017FDHT01

| Panel Model | TM017FDHT01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 160×128 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TM017FDHT01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Format pikslov | 160(RGB)×128 |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje | 35.28(H)×27.712(V) mm |
| Okvir Dim. | 40.77(H)×36.2(V) ×2.3(D) mm |
| Območje Bezel | - |
| Zdravljenje | Hard coating |
| Svetlost | 110 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 100:1 (Typ.) (TM) 8:1 (Typ.) (RF) |
| Ogled smeri | - |
| Odzivni čas | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 40/55/45/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | TN, Normally White, Transflective |
| Podpora Barva | 262K 50% (CIE1931) |
| Izvor svetlobe | WLED [1S3P] , 20K hours , W/O Driver |
| Utež | TBD |
| Frame Rate | - |
| Touch Panel | Without |
| Vrsta vmesnika | 30 pins 8/16-bit 8080 parallel , Connector |
| Napajanje | 1.8/3.3V (Typ.)(DVDD/VCI) |
| Okolje | Operating Temperature: -30 ~ 75 °C ; Storage Temperature: -40 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge TIANMA TM017FDHT01.
TIANMA TM017FDHT01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list TIANMA TM017FDHT01 pdf ali podrobne specifikacije TIANMA TM017FDHT01 ali drugih TIANMA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz TIANMA distributerja TM017FDHT01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM017FDHT01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list TIANMA TM017FDHT01 pdf ali podrobne specifikacije TIANMA TM017FDHT01 ali drugih TIANMA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz TIANMA distributerja TM017FDHT01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TM017FDHT01"
- TIANMA TM017FDHT01
- TM017FDHT01 podatkovni list
- Slika TM017FDHT01
- TM017FDHT01 cena
- TM017FDHT01 distributer

