Pregled
Specifikacija
TCG085WVLCB-G00

TCG085WVLCB-G00 Osnovni podatki
| Panel Model | TCG085WVLCB-G00 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.5 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TCG085WVLCB-G00 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura shranjevanja | -30 ~ 80 °C |
TCG085WVLCB-G00 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 109 PPI |
| Razmerje | 15:9 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| Utež | 305g (Typ.) |
| Površina | Glare (Haze 0%) |
| Aktivno območje | 184.8×110.88 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 187.4×113.5 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 210×134 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 8.5±0.5 mm |
| Luknje in nosilci | Face mounting holes (2 pcs) |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
TCG085WVLCB-G00 Optične lastnosti
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 400 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 49% NTSC (CIE1931) |
| Odzivni čas | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.320; Wy:0.340 |
| Bela variacija | 1.43 (Max.)(5 points) |
| Sončno svetlobno branje | N |
TCG085WVLCB-G00 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (180°) |
TCG085WVLCB-G00 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek svetilke | 2 strings |
| Oblika žarnice | 2 strings |
| Lamp Life Time | 50K(Typ.) (Hours) |
| Napetost luči | 18.0/21.2V (Typ./Max.) |
| Trenutna svetilka | 60mA (Typ.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Svetilka za voznika | No |
TCG085WVLCB-G00 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | TTL |
|---|---|
| Razred signala | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 3.3V (Typ.) |
| Vhodni tok za panel | 260/340mA (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Signalni vmesnik | HRS - FH33-40S-0.5SH(10), Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
