TCG057VGLAAANN-GN20

| Panel Model | TCG057VGLAAANN-GN20 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TCG057VGLAAANN-GN20 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 115.2×86.4 mm |
| Okvir | 127.2×100.4×6 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) , CIE1931 52% |
| Odzivni čas | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20.
Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 pdf ali podrobne specifikacije Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 ali drugih Kyocera LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Kyocera distributerja TCG057VGLAAANN-GN20 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 pdf ali podrobne specifikacije Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 ali drugih Kyocera LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Kyocera distributerja TCG057VGLAAANN-GN20 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TCG057VGLAAANN-GN20"
- Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20
- TCG057VGLAAANN-GN20 podatkovni list
- Slika TCG057VGLAAANN-GN20
- TCG057VGLAAANN-GN20 cena
- TCG057VGLAAANN-GN20 distributer

