TCG043WQLBNN-GN01

| Panel Model | TCG043WQLBNN-GN01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TCG043WQLBNN-GN01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 95.04×53.856 mm |
| Okvir | 105.5×67.2×6.2 mm |
| Površina | Glare (Haze 0%) |
| Razmerje kontrasta | 350:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 70/70/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Kyocera TCG043WQLBNN-GN01.
Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 pdf ali podrobne specifikacije Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 ali drugih Kyocera LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Kyocera distributerja TCG043WQLBNN-GN01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 pdf ali podrobne specifikacije Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 ali drugih Kyocera LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Kyocera distributerja TCG043WQLBNN-GN01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TCG043WQLBNN-GN01"
- Kyocera TCG043WQLBNN-GN01
- TCG043WQLBNN-GN01 podatkovni list
- Slika TCG043WQLBNN-GN01
- TCG043WQLBNN-GN01 cena
- TCG043WQLBNN-GN01 distributer

