T-51513D104J-FW-A-AE
| Panel Model | T-51513D104J-FW-A-AE |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| T-51513D104J-FW-A-AE Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 211.2×158.4 mm |
| Okvir | 243×181.6×12.7 mm |
| Površina | Hard coating (2H), Antireflection |
| Razmerje kontrasta | 400:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 80/80/70/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge OPTREX T-51513D104J-FW-A-AE.
OPTREX T-51513D104J-FW-A-AE so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list OPTREX T-51513D104J-FW-A-AE pdf ali podrobne specifikacije OPTREX T-51513D104J-FW-A-AE ali drugih OPTREX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz OPTREX distributerja T-51513D104J-FW-A-AE na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51513D104J-FW-A-AE so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list OPTREX T-51513D104J-FW-A-AE pdf ali podrobne specifikacije OPTREX T-51513D104J-FW-A-AE ali drugih OPTREX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz OPTREX distributerja T-51513D104J-FW-A-AE na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "T-51513D104J-FW-A-AE"
- OPTREX T-51513D104J-FW-A-AE
- T-51513D104J-FW-A-AE podatkovni list
- Slika T-51513D104J-FW-A-AE
- T-51513D104J-FW-A-AE cena
- T-51513D104J-FW-A-AE distributer

