SX19V010

| Panel Model | SX19V010 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | HITACHI |
| Descrition | CSTN-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| SX19V010 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 151.665×113.745 mm |
| Okvir | 197×145×8.5 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 25:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Color |
| Odzivni čas | 340/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 100Hz |
| Tip svetilke | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (8-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge HITACHI SX19V010.
HITACHI SX19V010 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list HITACHI SX19V010 pdf ali podrobne specifikacije HITACHI SX19V010 ali drugih HITACHI LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz HITACHI distributerja SX19V010 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
HITACHI SX19V010 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list HITACHI SX19V010 pdf ali podrobne specifikacije HITACHI SX19V010 ali drugih HITACHI LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz HITACHI distributerja SX19V010 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "SX19V010"
- HITACHI SX19V010
- SX19V010 podatkovni list
- Slika SX19V010
- SX19V010 cena
- SX19V010 distributer

