SX14Q004

| Panel Model | SX14Q004 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | HITACHI |
| Descrition | CSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| SX14Q004 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 115.18×86.38 mm |
| Okvir | 167×109×9.2 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 40:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Color |
| Odzivni čas | 250/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 45/45/35/45 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 70Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (8-bit) , 16 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge HITACHI SX14Q004.
HITACHI SX14Q004 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list HITACHI SX14Q004 pdf ali podrobne specifikacije HITACHI SX14Q004 ali drugih HITACHI LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz HITACHI distributerja SX14Q004 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
HITACHI SX14Q004 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list HITACHI SX14Q004 pdf ali podrobne specifikacije HITACHI SX14Q004 ali drugih HITACHI LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz HITACHI distributerja SX14Q004 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "SX14Q004"
- HITACHI SX14Q004
- SX14Q004 podatkovni list
- Slika SX14Q004
- SX14Q004 cena
- SX14Q004 distributer

