PW090XS6
| Panel Model | PW090XS6 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 640×220 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| PW090XS6 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 202.56×105.27 mm |
| Okvir | 211.66×114.57 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 350:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Full color |
| Odzivni čas | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Signalni vmesnik | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/3.3/5.0/17/-12V (Typ.)(VCC/VDD1/VDD2/VGH/VEE) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge PVI PW090XS6.
PVI PW090XS6 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list PVI PW090XS6 pdf ali podrobne specifikacije PVI PW090XS6 ali drugih PVI LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz PVI distributerja PW090XS6 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
PVI PW090XS6 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list PVI PW090XS6 pdf ali podrobne specifikacije PVI PW090XS6 ali drugih PVI LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz PVI distributerja PW090XS6 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "PW090XS6"
- PVI PW090XS6
- PW090XS6 podatkovni list
- Slika PW090XS6
- PW090XS6 cena
- PW090XS6 distributer

