OD104SL4

| Panel Model | OD104SL4 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | E Ink |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| OD104SL4 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 211.2×158.4 mm |
| Okvir | 238.6×171 mm |
| Površina | Antiglare, Hard coating |
| Razmerje kontrasta | 400:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 14 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge E Ink OD104SL4.
E Ink OD104SL4 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list E Ink OD104SL4 pdf ali podrobne specifikacije E Ink OD104SL4 ali drugih E Ink LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz E Ink distributerja OD104SL4 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
E Ink OD104SL4 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list E Ink OD104SL4 pdf ali podrobne specifikacije E Ink OD104SL4 ali drugih E Ink LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz E Ink distributerja OD104SL4 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "OD104SL4"
- E Ink OD104SL4
- OD104SL4 podatkovni list
- Slika OD104SL4
- OD104SL4 cena
- OD104SL4 distributer

