N116HSE-EB1

| Panel Model | N116HSE-EB1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1920×1080 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| N116HSE-EB1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 256.32×144.18 mm |
| Okvir | 268×166×2.85 mm |
| Oblika sloga | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Površina | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 700:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Odzivni čas | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalni vmesnik | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CHIMEI INNOLUX N116HSE-EB1.
CHIMEI INNOLUX N116HSE-EB1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX N116HSE-EB1 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX N116HSE-EB1 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja N116HSE-EB1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX N116HSE-EB1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX N116HSE-EB1 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX N116HSE-EB1 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja N116HSE-EB1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "N116HSE-EB1"
- CHIMEI INNOLUX N116HSE-EB1
- N116HSE-EB1 podatkovni list
- Slika N116HSE-EB1
- N116HSE-EB1 cena
- N116HSE-EB1 distributer

