MT4601B02-3

| Panel Model | MT4601B02-3 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CSOT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| MT4601B02-3 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | HVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 1018.08×572.67 mm |
| Površina | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 4000:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Odzivni čas | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 120Hz (60Hz Input) |
| Tip svetilke | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalni vmesnik | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Vhodna napetost | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CSOT MT4601B02-3.
CSOT MT4601B02-3 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CSOT MT4601B02-3 pdf ali podrobne specifikacije CSOT MT4601B02-3 ali drugih CSOT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CSOT distributerja MT4601B02-3 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CSOT MT4601B02-3 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CSOT MT4601B02-3 pdf ali podrobne specifikacije CSOT MT4601B02-3 ali drugih CSOT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CSOT distributerja MT4601B02-3 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "MT4601B02-3"
- CSOT MT4601B02-3
- MT4601B02-3 podatkovni list
- Slika MT4601B02-3
- MT4601B02-3 cena
- MT4601B02-3 distributer
