LTM14C421S

| Panel Model | LTM14C421S |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | TOSHIBA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LTM14C421S Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 285.696×214.272 mm |
| Okvir | 298.5×226.5×6 mm |
| Oblika sloga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 250:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 14 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge TOSHIBA LTM14C421S.
TOSHIBA LTM14C421S so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list TOSHIBA LTM14C421S pdf ali podrobne specifikacije TOSHIBA LTM14C421S ali drugih TOSHIBA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz TOSHIBA distributerja LTM14C421S na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
TOSHIBA LTM14C421S so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list TOSHIBA LTM14C421S pdf ali podrobne specifikacije TOSHIBA LTM14C421S ali drugih TOSHIBA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz TOSHIBA distributerja LTM14C421S na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LTM14C421S"
- TOSHIBA LTM14C421S
- LTM14C421S podatkovni list
- Slika LTM14C421S
- LTM14C421S cena
- LTM14C421S distributer

