LTI460HA02

| Panel Model | LTI460HA02 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LTI460HA02 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 1018.08×572.67 mm |
| Okvir | 1047.4×600.6×66 mm , Videowall Seam 29.3 mm |
| Površina | Antiglare (Haze 44%), Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 4000:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Odzivni čas | 10/6 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signalni vmesnik | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Vhodna napetost | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SAMSUNG LTI460HA02.
SAMSUNG LTI460HA02 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SAMSUNG LTI460HA02 pdf ali podrobne specifikacije SAMSUNG LTI460HA02 ali drugih SAMSUNG LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SAMSUNG distributerja LTI460HA02 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTI460HA02 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SAMSUNG LTI460HA02 pdf ali podrobne specifikacije SAMSUNG LTI460HA02 ali drugih SAMSUNG LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SAMSUNG distributerja LTI460HA02 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LTI460HA02"
- SAMSUNG LTI460HA02
- LTI460HA02 podatkovni list
- Slika LTI460HA02
- LTI460HA02 cena
- LTI460HA02 distributer
