LSC550FJ06-W01

| Panel Model | LSC550FJ06-W01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LSC550FJ06-W01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | SPVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 1209.6×680.4 mm |
| Okvir | 1219.6×690.5 mm |
| Površina | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Razmerje kontrasta | 3500:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 1.07B (8-bit + Dithering) , sRGB 99% |
| Odzivni čas | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 120Hz |
| Signalni vmesnik | V-by-One 16 lane , 92 pins |
| Vhodna napetost | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SAMSUNG LSC550FJ06-W01.
SAMSUNG LSC550FJ06-W01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SAMSUNG LSC550FJ06-W01 pdf ali podrobne specifikacije SAMSUNG LSC550FJ06-W01 ali drugih SAMSUNG LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SAMSUNG distributerja LSC550FJ06-W01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LSC550FJ06-W01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SAMSUNG LSC550FJ06-W01 pdf ali podrobne specifikacije SAMSUNG LSC550FJ06-W01 ali drugih SAMSUNG LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SAMSUNG distributerja LSC550FJ06-W01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LSC550FJ06-W01"
- SAMSUNG LSC550FJ06-W01
- LSC550FJ06-W01 podatkovni list
- Slika LSC550FJ06-W01
- LSC550FJ06-W01 cena
- LSC550FJ06-W01 distributer
