Pregled
Specifikacija
LR043JC211
LR043JC211 Osnovni podatki
| Panel Model | LR043JC211 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | ChiHsin |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LR043JC211 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura shranjevanja | -30 ~ 80 °C |
LR043JC211 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 128 PPI |
| Razmerje | 16:9 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Utež | 50g (Typ.) |
| Površina | Antiglare (Haze 10%) |
| Aktivno območje | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 98.7×56.8 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 5.0 (Typ.) mm |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Embeded (4-wire Resistive) |
LR043JC211 Optične lastnosti
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 300 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 16.7M () |
| Odzivni čas | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Sončno svetlobno branje | N |
LR043JC211 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
LR043JC211 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Edge light type |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek svetilke | 7S1P |
| Oblika žarnice | 1 string |
| Napetost luči | 23.1V (Typ.) |
| Trenutna svetilka | 20mA (Typ.) |
| Svetilke porabe energije | 462mW (Typ.) |
| Vrsta vmesnika | Included in panel signal interface |
| Svetilka za voznika | No |
LR043JC211 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | TTL |
|---|---|
| Razred signala | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 3.0/5.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
| Vhodni tok za panel | 3.8/15.5mA (Typ.)(ICC/IDD) |
| Poraba energije plošče | 99mW (Typ.) |
| Napetost za prikazne signale | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Vrsta vmesnika | FPC |
