Pregled
Specifikacija
LQ156T3LW03

LQ156T3LW03 Osnovni podatki
| Panel Model | LQ156T3LW03 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LQ156T3LW03 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura shranjevanja | -25 ~ 70 °C |
LQ156T3LW03 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 100 PPI |
| Razmerje | 16:9 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.084×0.252 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.252×0.252 mm (H×V) |
| Utež | 950g (Max.) |
| Površina | Hard coating (2H) |
| Aktivno območje | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 363.8×215.9 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 10.8 (Typ.) mm |
| Luknje in nosilci | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LQ156T3LW03 Optične lastnosti
| Način prikaza | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 400 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Color Gamut | 76% NTSC (CIE1931) |
| Odzivni čas | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.313; Wy:0.337 |
| Bela variacija | 1.43 (Max.)(5 points) |
| Sončno svetlobno branje | N |
LQ156T3LW03 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|
LQ156T3LW03 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Edge light type |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Lamp Life Time | 70K(Typ.) (Hours) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Položaj vmesnika | |
| Svetilka za voznika | 1.3/1.5A (Typ./Max.) |
LQ156T3LW03 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | LVDS |
|---|---|
| Razred signala | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 5.0V (Typ.) |
| Vhodni tok za panel | 260/440mA (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Položaj vmesnika | |
| Signalni vmesnik | JAE - FI-XB30SSRLA-HF16, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
