LPM104GNX1 R1

| Panel Model | LPM104GNX1 R1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | IVO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LPM104GNX1 R1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 211.2×158.4 mm |
| Okvir | 236×176.9×6 mm |
| Površina | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 72% |
| Odzivni čas | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge IVO LPM104GNX1 R1.
IVO LPM104GNX1 R1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list IVO LPM104GNX1 R1 pdf ali podrobne specifikacije IVO LPM104GNX1 R1 ali drugih IVO LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz IVO distributerja LPM104GNX1 R1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
IVO LPM104GNX1 R1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list IVO LPM104GNX1 R1 pdf ali podrobne specifikacije IVO LPM104GNX1 R1 ali drugih IVO LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz IVO distributerja LPM104GNX1 R1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LPM104GNX1 R1"
- IVO LPM104GNX1 R1
- LPM104GNX1 R1 podatkovni list
- Slika LPM104GNX1 R1
- LPM104GNX1 R1 cena
- LPM104GNX1 R1 distributer

