LP171WP5

| Panel Model | LP171WP5 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.1 inch, 1440×900 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LP171WP5 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | Transmissive |
| Aktivno območje | 367.2×229.5 mm |
| Oblika sloga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 2 pcs CCFL |
| Signalni vmesnik | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge LG.Philips LCD LP171WP5.
LG.Philips LCD LP171WP5 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG.Philips LCD LP171WP5 pdf ali podrobne specifikacije LG.Philips LCD LP171WP5 ali drugih LG.Philips LCD LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG.Philips LCD distributerja LP171WP5 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP171WP5 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG.Philips LCD LP171WP5 pdf ali podrobne specifikacije LG.Philips LCD LP171WP5 ali drugih LG.Philips LCD LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG.Philips LCD distributerja LP171WP5 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LP171WP5"
- LG.Philips LCD LP171WP5
- LP171WP5 podatkovni list
- Slika LP171WP5
- LP171WP5 cena
- LP171WP5 distributer

