LP154W01-TLAG

| Panel Model | LP154W01-TLAG |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LP154W01-TLAG Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 331.2×207 mm |
| Okvir | 344×243.3×6.5 mm |
| Oblika sloga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Površina | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Razmerje kontrasta | |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Odzivni čas | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge LG.Philips LCD LP154W01-TLAG.
LG.Philips LCD LP154W01-TLAG so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG.Philips LCD LP154W01-TLAG pdf ali podrobne specifikacije LG.Philips LCD LP154W01-TLAG ali drugih LG.Philips LCD LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG.Philips LCD distributerja LP154W01-TLAG na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP154W01-TLAG so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG.Philips LCD LP154W01-TLAG pdf ali podrobne specifikacije LG.Philips LCD LP154W01-TLAG ali drugih LG.Philips LCD LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG.Philips LCD distributerja LP154W01-TLAG na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LP154W01-TLAG"
- LG.Philips LCD LP154W01-TLAG
- LP154W01-TLAG podatkovni list
- Slika LP154W01-TLAG
- LP154W01-TLAG cena
- LP154W01-TLAG distributer

