LM8V302

| Panel Model | LM8V302 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,7.7 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| LM8V302 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 157.42×118.06 mm |
| Okvir | 197×142.5 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 50:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Color |
| Odzivni čas | 270/80 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 50/50/50/30 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 120Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (8-bit) , 29 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SHARP LM8V302.
SHARP LM8V302 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM8V302 pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM8V302 ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM8V302 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SHARP LM8V302 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM8V302 pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM8V302 ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM8V302 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LM8V302"
- SHARP LM8V302
- LM8V302 podatkovni list
- Slika LM8V302
- LM8V302 cena
- LM8V302 distributer
