LM5Q32

| Panel Model | LM5Q32 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,5.0 inch, 320×240 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| LM5Q32 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 100.775×75.575 mm |
| Okvir | 134×113×10.5 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 30:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Color |
| Odzivni čas | 150/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 35/35/15/25 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (8-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SHARP LM5Q32.
SHARP LM5Q32 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM5Q32 pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM5Q32 ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM5Q32 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SHARP LM5Q32 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM5Q32 pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM5Q32 ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM5Q32 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LM5Q32"
- SHARP LM5Q32
- LM5Q32 podatkovni list
- Slika LM5Q32
- LM5Q32 cena
- LM5Q32 distributer

