Pregled
Specifikacija
LM171WX3-TLA3

LM171WX3-TLA3 Osnovni podatki
| Panel Model | LM171WX3-TLA3 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.1 inch, 1440×900 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LM171WX3-TLA3 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Model Alias | LM171WX3 (TL)(A3) |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
LM171WX3-TLA3 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 1440(RGB)×900 (WXGA+) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 99 PPI |
| Razmerje | 16:10 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.085×0.255 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.255×0.255 mm (H×V) |
| Utež | 1.36/1.43Kgs (Typ./Max.) |
| Površina | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| Aktivno območje | 367.2×229.5 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 370.6×232.9 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 389.2×254.5 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 11.5±0.5 mm |
| Luknje in nosilci | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LM171WX3-TLA3 Optične lastnosti
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 250 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Odzivni čas | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 80/80/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bela variacija | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Sončno svetlobno branje | N |
LM171WX3-TLA3 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Skupna poraba energije | 12.92W (Typ.) |
LM171WX3-TLA3 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Tip svetilke | CCFL |
| Znesek svetilke | 2 pcs |
| Oblika žarnice | Straight |
| Lamp Life Time | 40K(Min.) (Hours) |
| Napetost luči | 615/645/815V (Min./Typ./Max.) |
| Trenutna svetilka | 2.5/8.0/9.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Pogostost delovanja svetilke | 40/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Napetost zagona svetilke | 1000/1250V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Svetilke porabe energije | 10.32/11.35W (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Svetilka za voznika | No |
LM171WX3-TLA3 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | LVDS |
|---|---|
| Razred signala | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 5.0V (Typ.) |
| Vhodni tok za panel | 520/600mA (Typ./Max.) |
| Poraba energije plošče | 2.6/3.3W (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Signalni vmesnik | JAE - FI-XB30SSRL-HF16, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
