LM12S49

| Panel Model | LM12S49 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| LM12S49 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 245.98×184.48 mm |
| Okvir | 275×202.5×8.5 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 40:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Color |
| Odzivni čas | 220/80 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 30/30/15/25 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 120Hz |
| Tip svetilke | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | CMOS/TTL (1 ch, 8-bit) , 41 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SHARP LM12S49.
SHARP LM12S49 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM12S49 pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM12S49 ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM12S49 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SHARP LM12S49 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM12S49 pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM12S49 ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM12S49 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LM12S49"
- SHARP LM12S49
- LM12S49 podatkovni list
- Slika LM12S49
- LM12S49 cena
- LM12S49 distributer
