LM100SS1T522

| Panel Model | LM100SS1T522 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,10.0 inch, 800×600 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| LM100SS1T522 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 203.98×152.98 mm |
| Okvir | 236.8×172.5×6.8 mm |
| Površina | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 50:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Color |
| Odzivni čas | 220/80 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 30/30/15/25 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 120Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (8-bit) , 31 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SHARP LM100SS1T522.
SHARP LM100SS1T522 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM100SS1T522 pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM100SS1T522 ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM100SS1T522 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SHARP LM100SS1T522 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM100SS1T522 pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM100SS1T522 ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM100SS1T522 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LM100SS1T522"
- SHARP LM100SS1T522
- LM100SS1T522 podatkovni list
- Slika LM100SS1T522
- LM100SS1T522 cena
- LM100SS1T522 distributer
