LM057QC1T08

| Panel Model | LM057QC1T08 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| LM057QC1T08 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 115.18×86.38 mm |
| Okvir | 154.6×114.8 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 40:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Color |
| Odzivni čas | 450/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 50/50/35/60 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 75Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (8-bit) , 15 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SHARP LM057QC1T08.
SHARP LM057QC1T08 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM057QC1T08 pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM057QC1T08 ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM057QC1T08 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SHARP LM057QC1T08 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM057QC1T08 pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM057QC1T08 ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM057QC1T08 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LM057QC1T08"
- SHARP LM057QC1T08
- LM057QC1T08 podatkovni list
- Slika LM057QC1T08
- LM057QC1T08 cena
- LM057QC1T08 distributer

