Pregled
Specifikacija
LC320DXY-SHA3

LC320DXY-SHA3 Osnovni podatki
| Panel Model | LC320DXY-SHA3 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXY-SHA3 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Model Alias | LC320DXY (SH)(A3) |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
LC320DXY-SHA3 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 49 PPI |
| Razmerje | 16:9 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.17025×0.51075 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.51075×0.51075 mm (H×V) |
| Utež | 0.86Kgs (Typ.) |
| Površina | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Aktivno območje | 697.685×392.256 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 715×411 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 1.40 (Typ.) mm |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LC320DXY-SHA3 Optične lastnosti
| Način prikaza | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 0 cd/m² |
| Razmerje kontrasta | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 16.7M (8-bit) |
| Odzivni čas | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Prenosljivost | 6.32% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sončno svetlobno branje | N |
LC320DXY-SHA3 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
LC320DXY-SHA3 Sistem osvetlitve ozadja
| Tip svetilke | No B/L |
|---|
LC320DXY-SHA3 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | LVDS |
|---|---|
| Razred signala | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 12.0V (Typ.) |
| Vhodni tok za panel | 221/287mA (Typ./Max.) |
| Poraba energije plošče | 2.65/3.45W (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Signalni vmesnik | JAE - FI-X30SSL-HF, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
