L133X2-1
| Panel Model | L133X2-1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | ACER |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| L133X2-1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 270.336×202.752 mm |
| Okvir | 284×214.5×5.5 mm |
| Oblika sloga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 200:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge ACER L133X2-1.
ACER L133X2-1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list ACER L133X2-1 pdf ali podrobne specifikacije ACER L133X2-1 ali drugih ACER LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz ACER distributerja L133X2-1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
ACER L133X2-1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list ACER L133X2-1 pdf ali podrobne specifikacije ACER L133X2-1 ali drugih ACER LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz ACER distributerja L133X2-1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "L133X2-1"
- ACER L133X2-1
- L133X2-1 podatkovni list
- Slika L133X2-1
- L133X2-1 cena
- L133X2-1 distributer

