KCS057QV1AA-G03

| Panel Model | KCS057QV1AA-G03 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Kyocera |
| Descrition | CSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| KCS057QV1AA-G03 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 115.18×86.38 mm |
| Okvir | 154.6×114.8×9 mm |
| Površina | Glare (Haze 0%) |
| Razmerje kontrasta | 25:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Color |
| Odzivni čas | 220/110 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 50/50/30/30 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 75Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Optional |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (8-bit) , 15 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Kyocera KCS057QV1AA-G03.
Kyocera KCS057QV1AA-G03 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Kyocera KCS057QV1AA-G03 pdf ali podrobne specifikacije Kyocera KCS057QV1AA-G03 ali drugih Kyocera LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Kyocera distributerja KCS057QV1AA-G03 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Kyocera KCS057QV1AA-G03 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Kyocera KCS057QV1AA-G03 pdf ali podrobne specifikacije Kyocera KCS057QV1AA-G03 ali drugih Kyocera LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Kyocera distributerja KCS057QV1AA-G03 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "KCS057QV1AA-G03"
- Kyocera KCS057QV1AA-G03
- KCS057QV1AA-G03 podatkovni list
- Slika KCS057QV1AA-G03
- KCS057QV1AA-G03 cena
- KCS057QV1AA-G03 distributer

