IL251HE05-R270
| Panel Model | IL251HE05-R270 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | i-Link |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,25 inch, 1920×720 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| IL251HE05-R270 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | 27 inch Cut |
| Ključne besede Desc. | 27" 2/3 cut stretched bar lcd display panel, 1920*720, 500nit |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD, Bar Shape LCD, IPS LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 1920×720 |
| Razmerje | 8:3 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 597.9 (W) × 224.2 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 631 (W) × 257 (H) mm |
| Max. Globina | 15 mm |
| LC družina | IPS Family |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 500 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Količina Količina | 16.7M |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | LVDS |
| Vmesni zatiči | 30 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge i-Link IL251HE05-R270.
i-Link IL251HE05-R270 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list i-Link IL251HE05-R270 pdf ali podrobne specifikacije i-Link IL251HE05-R270 ali drugih i-Link LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz i-Link distributerja IL251HE05-R270 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
i-Link IL251HE05-R270 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list i-Link IL251HE05-R270 pdf ali podrobne specifikacije i-Link IL251HE05-R270 ali drugih i-Link LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz i-Link distributerja IL251HE05-R270 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "IL251HE05-R270"
- i-Link IL251HE05-R270
- IL251HE05-R270 podatkovni list
- Slika IL251HE05-R270
- IL251HE05-R270 cena
- IL251HE05-R270 distributer
