HV430QUB-H11

| Panel Model | HV430QUB-H11 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 3840×2160 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| HV430QUB-H11 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Format pikslov | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje | 941.184(H)×529.416(V) mm |
| Okvir Dim. | 953(H)×543(V) ×1.34(D) mm |
| Območje Bezel | - |
| Zdravljenje | Antiglare (Haze 1%) |
| Svetlost | 0 cd/m² |
| Razmerje kontrasta | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Debelina plošče | 0.50+0.50 mm |
| Prehodnost | 5.95% (Typ.)(with Polarizer) |
| Podpora Barva | 1.07B 72% (CIE1931) |
| Izvor svetlobe | No B/L |
| Frame Rate | 60Hz |
| Touch Panel | Without |
| Vrsta vmesnika | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Napajanje | 12.0V (Typ.) |
| Okolje | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE HV430QUB-H11.
BOE HV430QUB-H11 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE HV430QUB-H11 pdf ali podrobne specifikacije BOE HV430QUB-H11 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja HV430QUB-H11 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE HV430QUB-H11 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE HV430QUB-H11 pdf ali podrobne specifikacije BOE HV430QUB-H11 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja HV430QUB-H11 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "HV430QUB-H11"
- BOE HV430QUB-H11
- HV430QUB-H11 podatkovni list
- Slika HV430QUB-H11
- HV430QUB-H11 cena
- HV430QUB-H11 distributer

