HT121X02-100

| Panel Model | HT121X02-100 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | HYDIS |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| HT121X02-100 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 245.76×184.32 mm |
| Okvir | 256.8×198.2×3 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 250:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Odzivni čas | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 40/40/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 10S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge HYDIS HT121X02-100.
HYDIS HT121X02-100 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list HYDIS HT121X02-100 pdf ali podrobne specifikacije HYDIS HT121X02-100 ali drugih HYDIS LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz HYDIS distributerja HT121X02-100 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
HYDIS HT121X02-100 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list HYDIS HT121X02-100 pdf ali podrobne specifikacije HYDIS HT121X02-100 ali drugih HYDIS LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz HYDIS distributerja HT121X02-100 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "HT121X02-100"
- HYDIS HT121X02-100
- HT121X02-100 podatkovni list
- Slika HT121X02-100
- HT121X02-100 cena
- HT121X02-100 distributer

