HT024QVA-100

| Panel Model | HT024QVA-100 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| HT024QVA-100 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Format pikslov | 240(RGB)×320 [QVGA] |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje | 36.72(H)×48.96(V) mm |
| Okvir Dim. | 40.5(H)×57.26(V) ×1(D) mm |
| Območje Bezel | - |
| Zdravljenje | Without Polarizer |
| Svetlost | 0 cd/m² |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Ogled smeri | - |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 45/45/50/20 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | TN, Normally White, Transmissive |
| Debelina plošče | 0.50+0.50 mm |
| Prehodnost | 5.1% (Typ.) |
| Podpora Barva | 262K 60% (CIE1931) |
| Izvor svetlobe | |
| Utež | TBD |
| Frame Rate | - |
| Touch Panel | Without |
| Okolje | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE HT024QVA-100.
BOE HT024QVA-100 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE HT024QVA-100 pdf ali podrobne specifikacije BOE HT024QVA-100 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja HT024QVA-100 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE HT024QVA-100 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE HT024QVA-100 pdf ali podrobne specifikacije BOE HT024QVA-100 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja HT024QVA-100 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "HT024QVA-100"
- BOE HT024QVA-100
- HT024QVA-100 podatkovni list
- Slika HT024QVA-100
- HT024QVA-100 cena
- HT024QVA-100 distributer

