FG050722DSSWDG02

| Panel Model | FG050722DSSWDG02 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| FG050722DSSWDG02 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 115.2×86.4 mm |
| Okvir | 129×98×11 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 300:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) , CIE1931 48% |
| Odzivni čas | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 70/70/60/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Data Image FG050722DSSWDG02.
Data Image FG050722DSSWDG02 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Data Image FG050722DSSWDG02 pdf ali podrobne specifikacije Data Image FG050722DSSWDG02 ali drugih Data Image LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Data Image distributerja FG050722DSSWDG02 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Data Image FG050722DSSWDG02 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Data Image FG050722DSSWDG02 pdf ali podrobne specifikacije Data Image FG050722DSSWDG02 ali drugih Data Image LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Data Image distributerja FG050722DSSWDG02 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "FG050722DSSWDG02"
- Data Image FG050722DSSWDG02
- FG050722DSSWDG02 podatkovni list
- Slika FG050722DSSWDG02
- FG050722DSSWDG02 cena
- FG050722DSSWDG02 distributer

