EDMGRB8KJF

| Panel Model | EDMGRB8KJF |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Panasonic |
| Descrition | CSTN-LCD ,7.8 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| EDMGRB8KJF Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 157.42×118.06 mm |
| Okvir | 195.2×137.5 mm |
| Površina | Clear, Hard coating (2H) |
| Razmerje kontrasta | 30:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Color |
| Odzivni čas | 200/150 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 45/45/30/20 (Typ.)(CR≥1.5) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 70Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (8-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Panasonic EDMGRB8KJF.
Panasonic EDMGRB8KJF so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Panasonic EDMGRB8KJF pdf ali podrobne specifikacije Panasonic EDMGRB8KJF ali drugih Panasonic LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Panasonic distributerja EDMGRB8KJF na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Panasonic EDMGRB8KJF so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Panasonic EDMGRB8KJF pdf ali podrobne specifikacije Panasonic EDMGRB8KJF ali drugih Panasonic LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Panasonic distributerja EDMGRB8KJF na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "EDMGRB8KJF"
- Panasonic EDMGRB8KJF
- EDMGRB8KJF podatkovni list
- Slika EDMGRB8KJF
- EDMGRB8KJF cena
- EDMGRB8KJF distributer

