Pregled
Specifikacija
ED060XH2

ED060XH2 Osnovni podatki
| Panel Model | ED060XH2 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | E Ink |
| Descrition | EPD ,6.0 inch, 758×1024 |
| Vrsta plošče | EPD |
| ED060XH2 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -25 ~ 70 °C |
ED060XH2 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 758×1024 |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | Rectangle |
| Gostota pikslov | 212 PPI |
| Razmerje | 3:4 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1195×0.1195 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1195×0.1195 mm (H×V) |
| Utež | 66±5g |
| Površina | Antiglare |
| Aktivno območje | 90.58×122.368 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 101.8×138.4 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 2.61 mm |
| Landscape ali Portrait | Landscape / Portrait |
| Touch Panel | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
ED060XH2 Optične lastnosti
| Način prikaza | Reflective |
|---|---|
| Svetlost | 120 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 12:1 (Typ.) (Reflective) |
| Barva zaslona | Grayscale (4-bit) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Bela variacija | 1.43/1.81 (Typ./Max.)(9 points) |
| Odnos refleksije | 40% (Typ.) |
| Sončno svetlobno branje | Y |
ED060XH2 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Front light type |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek svetilke | 5S1P |
| Oblika žarnice | 1 string |
| Napetost luči | 16.5V (Max.) |
| Trenutna svetilka | 20mA (Max.) |
| Svetilke porabe energije | 330mW (Max.) |
| Vrsta vmesnika | FPC |
| Svetilka za voznika | No |
ED060XH2 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | Parallel Data |
|---|---|
| Razred signala | Parallel Data (8-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 3.3V (Typ.) |
| Vhodni tok za panel | 1.5/4.0mA (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | FPC |
