COM57H5M64KSC

| Panel Model | COM57H5M64KSC |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| COM57H5M64KSC Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transflective |
| Aktivno območje | 115.2×86.4 mm |
| Okvir | 130.32×101.2×14 mm |
| Površina | Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 700:1 (Typ.)(Transmissive) 5.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 80/80/55/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 5S2P WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge ORTUSTECH COM57H5M64KSC.
ORTUSTECH COM57H5M64KSC so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list ORTUSTECH COM57H5M64KSC pdf ali podrobne specifikacije ORTUSTECH COM57H5M64KSC ali drugih ORTUSTECH LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz ORTUSTECH distributerja COM57H5M64KSC na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
ORTUSTECH COM57H5M64KSC so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list ORTUSTECH COM57H5M64KSC pdf ali podrobne specifikacije ORTUSTECH COM57H5M64KSC ali drugih ORTUSTECH LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz ORTUSTECH distributerja COM57H5M64KSC na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "COM57H5M64KSC"
- ORTUSTECH COM57H5M64KSC
- COM57H5M64KSC podatkovni list
- Slika COM57H5M64KSC
- COM57H5M64KSC cena
- COM57H5M64KSC distributer

