COM35H3P29ULC

| Panel Model | COM35H3P29ULC |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| COM35H3P29ULC Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Format pikslov | 480(RGB)×640 [VGA] |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje | 53.28(H)×71.04(V) mm |
| Okvir Dim. | 63.5(H)×85(V) ×3.53(D) mm |
| Območje Bezel | 57.44(H)×75.32(V) mm |
| Zdravljenje | Hard coating (3H) |
| Svetlost | 330 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (TM) 3:1 (Typ.) (RF) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Način delovanja | VA, Normally Black, Transflective |
| Podpora Barva | 262K 50% (CIE1931) |
| Izvor svetlobe | WLED [6S1P] , 50K hours , W/O Driver |
| Utež | 30.8g |
| Frame Rate | 60Hz |
| Touch Panel | Without |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge ORTUSTECH COM35H3P29ULC.
ORTUSTECH COM35H3P29ULC so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list ORTUSTECH COM35H3P29ULC pdf ali podrobne specifikacije ORTUSTECH COM35H3P29ULC ali drugih ORTUSTECH LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz ORTUSTECH distributerja COM35H3P29ULC na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
ORTUSTECH COM35H3P29ULC so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list ORTUSTECH COM35H3P29ULC pdf ali podrobne specifikacije ORTUSTECH COM35H3P29ULC ali drugih ORTUSTECH LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz ORTUSTECH distributerja COM35H3P29ULC na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "COM35H3P29ULC"
- ORTUSTECH COM35H3P29ULC
- COM35H3P29ULC podatkovni list
- Slika COM35H3P29ULC
- COM35H3P29ULC cena
- COM35H3P29ULC distributer

