CNK16096-11001A
| Panel Model | CNK16096-11001A |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.0 inch, 160×96 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| CNK16096-11001A Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | CNK16096 |
| Ključne besede Desc. | 160*96 gray positive, Transflective, COG lcd display module |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | FSTN LCD Graphic Module |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 160×96 |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 40.78 (W) × 28.8 (H) mm (A.A) |
| Ogled območja | 43.7 (W) × 30.4 (H) mm (V.A) |
| Dimenzija okvirja | 51.8 (W) × 44.7 (H) mm |
| Max. Globina | 4.8 mm |
| Polarizator | Transflective |
| Barvni način | Blue/Grey (Positive) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Količina Količina | Monochrome |
| Vožnja | 1/128 |
| Kontroler | ST7528 |
| Vrsta lepljenja | COG |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | CPU/SPI |
| Vmesni zatiči | 28 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand CNK16096-11001A.
White Brand CNK16096-11001A so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK16096-11001A pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK16096-11001A ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK16096-11001A na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK16096-11001A so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK16096-11001A pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK16096-11001A ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK16096-11001A na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "CNK16096-11001A"
- White Brand CNK16096-11001A
- CNK16096-11001A podatkovni list
- Slika CNK16096-11001A
- CNK16096-11001A cena
- CNK16096-11001A distributer
