CNK12864-14011D1
| Panel Model | CNK12864-14011D1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | STN-LCD ,2.7 inch, 128×64 |
| Vrsta plošče | STN-LCD |
| CNK12864-14011D1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | CNK12864-14011 |
| Ključne besede Desc. | 128*64 Yellow Green COG lcd display module, SPI 18 Pins |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | STN LCD Graphic Module |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 128×64 |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 60.775 (W) × 32.94 (H) mm (A.A) |
| Ogled območja | 65.5 (W) × 38 (H) mm (V.A) |
| Dimenzija okvirja | 92 (W) × 53 (H) mm |
| Max. Globina | 4.6 mm |
| Polarizator | Transmissive |
| Barvni način | Yellow/Green (Positive) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Količina Količina | Monochrome |
| Kontroler | ST7565R |
| Vrsta lepljenja | COG |
| Vrsta osvetlitve | G-LED |
| Vrsta vmesnika | SPI |
| Vmesni zatiči | 18 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand CNK12864-14011D1.
White Brand CNK12864-14011D1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK12864-14011D1 pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK12864-14011D1 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK12864-14011D1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12864-14011D1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK12864-14011D1 pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK12864-14011D1 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK12864-14011D1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "CNK12864-14011D1"
- White Brand CNK12864-14011D1
- CNK12864-14011D1 podatkovni list
- Slika CNK12864-14011D1
- CNK12864-14011D1 cena
- CNK12864-14011D1 distributer
