CLAA070WP06G XG

| Panel Model | CLAA070WP06G XG |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×1280 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070WP06G XG Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 94.2×150.72 mm |
| Okvir | 104.32×161.67×4.05 mm |
| Površina | Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 60% |
| Odzivni čas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 5S5P WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | MIPI (4 data lanes) , 34 pins |
| Vhodna napetost | 1.8/3.3V (Typ.)(VCCI/VDDI) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CPT CLAA070WP06G XG.
CPT CLAA070WP06G XG so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CPT CLAA070WP06G XG pdf ali podrobne specifikacije CPT CLAA070WP06G XG ali drugih CPT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CPT distributerja CLAA070WP06G XG na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070WP06G XG so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CPT CLAA070WP06G XG pdf ali podrobne specifikacije CPT CLAA070WP06G XG ali drugih CPT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CPT distributerja CLAA070WP06G XG na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "CLAA070WP06G XG"
- CPT CLAA070WP06G XG
- CLAA070WP06G XG podatkovni list
- Slika CLAA070WP06G XG
- CLAA070WP06G XG cena
- CLAA070WP06G XG distributer
