BA060WV1-100 CELL

| Panel Model | BA060WV1-100 CELL |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.0 inch, 480×854 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| BA060WV1-100 CELL Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 74.592×132.712 mm |
| Okvir | 81.2×140.8 mm |
| Površina | Without Polarizer |
| Razmerje kontrasta | 320:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 49% |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Voznik IC | Suggest NT35510, OTM8009A, NT35512, TOM8018A |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE BA060WV1-100 CELL.
BOE BA060WV1-100 CELL so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE BA060WV1-100 CELL pdf ali podrobne specifikacije BOE BA060WV1-100 CELL ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja BA060WV1-100 CELL na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE BA060WV1-100 CELL so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE BA060WV1-100 CELL pdf ali podrobne specifikacije BOE BA060WV1-100 CELL ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja BA060WV1-100 CELL na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "BA060WV1-100 CELL"
- BOE BA060WV1-100 CELL
- BA060WV1-100 CELL podatkovni list
- Slika BA060WV1-100 CELL
- BA060WV1-100 CELL cena
- BA060WV1-100 CELL distributer

