Pregled
Specifikacija
AT080TN50

AT080TN50 Osnovni podatki
| Panel Model | AT080TN50 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN50 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -30 ~ 70 °C |
AT080TN50 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 125 PPI |
| Razmerje | 4:3 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0675×0.2025 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2025×0.2025 mm (H×V) |
| Utež | 78g |
| Aktivno območje | 162×121.5 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 171×132.7 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 1.69 (Typ.) mm |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
AT080TN50 Optične lastnosti
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 0 cd/m² |
| Razmerje kontrasta | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Sončno svetlobno branje | N |
AT080TN50 Sistem osvetlitve ozadja
| Tip svetilke | No B/L |
|---|
AT080TN50 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | TTL |
|---|---|
| Razred signala | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vrsta vmesnika | FPC |
