Pregled
Specifikacija
AT080MD11

AT080MD11 Osnovni podatki
| Panel Model | AT080MD11 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT080MD11 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Alias | - |
| Delovanje Temp. | -40 ~ 85 °C |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Raven vibracij | 6.8G (66.64 m/s²) |
| Posebne lastnosti | |
| Opombe | NCM, 6.8G vibration-resistant |
AT080MD11 Optične lastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -40 ~ 85 °C |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Raven vibracij | 6.8G (66.64 m/s²) |
| Posebne lastnosti | |
| Opombe | NCM, 6.8G vibration-resistant |
| Svetilnost (cd / m²) | 1000 (Typ.) |
| Kotni kot (L / R / U / D) | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Odzivni čas (ms) | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Bela koordinata | X:0.313; Y:0.329 |
| 3D tehnika | - |
| Vidljivost sončne svetlobe | Sunlight Readable |
| Odsevnost | - |
| Bela variacija | 1.30 (Max.)(5 points) Performance : 3D Tech |
AT080MD11 Mehanske lastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -40 ~ 85 °C |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Raven vibracij | 6.8G (66.64 m/s²) |
| Posebne lastnosti | |
| Opombe | NCM, 6.8G vibration-resistant |
| Svetilnost (cd / m²) | 1000 (Typ.) |
| Kotni kot (L / R / U / D) | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Odzivni čas (ms) | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Bela koordinata | X:0.313; Y:0.329 |
| 3D tehnika | - |
| Vidljivost sončne svetlobe | Sunlight Readable |
| Odsevnost | - |
| Bela variacija | 1.30 (Max.)(5 points) Performance : 3D Tech |
| Format pikslov | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.2175×0.2175 |
| Dot Pitch (mm) | 0.0725×0.2175 |
| Aktivno območje (mm) | 174(H) × 104.4(V) |
| Območje okvirja (mm) | 177.4(H) × 107.8(V) |
| Okvirna dimenzija (mm) | 192(H) × 122(V) |
| Globina osnutka (mm) | 11.2±0.5 mm |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Razmerje | 15:9 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Utež | 320g (Typ.) |
| Pokrov plošče | - |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H) |
AT080MD11 Elektronska funkcija
| Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -40 ~ 85 °C |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Raven vibracij | 6.8G (66.64 m/s²) |
| Posebne lastnosti | |
| Opombe | NCM, 6.8G vibration-resistant |
| Svetilnost (cd / m²) | 1000 (Typ.) |
| Kotni kot (L / R / U / D) | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Odzivni čas (ms) | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Bela koordinata | X:0.313; Y:0.329 |
| 3D tehnika | - |
| Vidljivost sončne svetlobe | Sunlight Readable |
| Odsevnost | - |
| Bela variacija | 1.30 (Max.)(5 points) Performance : 3D Tech |
| Format pikslov | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.2175×0.2175 |
| Dot Pitch (mm) | 0.0725×0.2175 |
| Aktivno območje (mm) | 174(H) × 104.4(V) |
| Območje okvirja (mm) | 177.4(H) × 107.8(V) |
| Okvirna dimenzija (mm) | 192(H) × 122(V) |
| Globina osnutka (mm) | 11.2±0.5 mm |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Razmerje | 15:9 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Utež | 320g (Typ.) |
| Pokrov plošče | - |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Reverse Scan | Yes (180°) |
| Navpična frekvenca | 60Hz |
AT080MD11 Sistem osvetlitve ozadja
| Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -40 ~ 85 °C |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Raven vibracij | 6.8G (66.64 m/s²) |
| Posebne lastnosti | |
| Opombe | NCM, 6.8G vibration-resistant |
| Svetilnost (cd / m²) | 1000 (Typ.) |
| Kotni kot (L / R / U / D) | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Odzivni čas (ms) | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Bela koordinata | X:0.313; Y:0.329 |
| 3D tehnika | - |
| Vidljivost sončne svetlobe | Sunlight Readable |
| Odsevnost | - |
| Bela variacija | 1.30 (Max.)(5 points) Performance : 3D Tech |
| Format pikslov | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.2175×0.2175 |
| Dot Pitch (mm) | 0.0725×0.2175 |
| Aktivno območje (mm) | 174(H) × 104.4(V) |
| Območje okvirja (mm) | 177.4(H) × 107.8(V) |
| Okvirna dimenzija (mm) | 192(H) × 122(V) |
| Globina osnutka (mm) | 11.2±0.5 mm |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Razmerje | 15:9 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Utež | 320g (Typ.) |
| Pokrov plošče | - |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Reverse Scan | Yes (180°) |
| Navpična frekvenca | 60Hz |
| Položaj | - |
| Količina | 1 pcs |
| Oblika | - |
| Življenje (ura) | 100K(Typ.) |
| Izmenjava svetilk | - |
| Napajalna napetost | 27.0/31.8V (Typ./Max.) |
| Trenutna dobava | 70/80mA (Typ./Max.) |
| Moč | |
| Gonilnik z osvetlitvijo | No |
| Pin Pitch | 1.0 mm |
| Znesek pin | 6 pins |
| Konfiguracija H: Najvišja napetostN: Brez povezaveL: Nizka napetost A: AnodaC: Katoda "/> | BLE-6PINS-NNCAAC |
AT080MD11 Signalni vmesnik
| Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -40 ~ 85 °C |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Raven vibracij | 6.8G (66.64 m/s²) |
| Posebne lastnosti | |
| Opombe | NCM, 6.8G vibration-resistant |
| Svetilnost (cd / m²) | 1000 (Typ.) |
| Kotni kot (L / R / U / D) | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Odzivni čas (ms) | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Bela koordinata | X:0.313; Y:0.329 |
| 3D tehnika | - |
| Vidljivost sončne svetlobe | Sunlight Readable |
| Odsevnost | - |
| Bela variacija | 1.30 (Max.)(5 points) Performance : 3D Tech |
| Format pikslov | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.2175×0.2175 |
| Dot Pitch (mm) | 0.0725×0.2175 |
| Aktivno območje (mm) | 174(H) × 104.4(V) |
| Območje okvirja (mm) | 177.4(H) × 107.8(V) |
| Okvirna dimenzija (mm) | 192(H) × 122(V) |
| Globina osnutka (mm) | 11.2±0.5 mm |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Razmerje | 15:9 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Utež | 320g (Typ.) |
| Pokrov plošče | - |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Reverse Scan | Yes (180°) |
| Navpična frekvenca | 60Hz |
| Položaj | - |
| Količina | 1 pcs |
| Oblika | - |
| Življenje (ura) | 100K(Typ.) |
| Izmenjava svetilk | - |
| Napajalna napetost | 3.3V (Typ.) |
| Trenutna dobava | 90/350mA (Typ./Max.) |
| Moč | - |
| Gonilnik z osvetlitvijo | No |
| Pin Pitch | 1.25 mm |
| Znesek pin | 20 pins |
| Konfiguracija H: Najvišja napetostN: Brez povezaveL: Nizka napetost A: AnodaC: Katoda "/> | BLE-6PINS-NNCAAC |
| Signal | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Konfiguracija |
