AM-800480RSTMQW-TBCH

| Panel Model | AM-800480RSTMQW-TBCH |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480RSTMQW-TBCH Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Resolucija | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Področje prikaza | 152.4(W)×91.44(H) mm |
| Odpri okno | 155.3(W)×94.3(H) mm |
| Okvirna velikost | 174(W)×118(H) ×11.99(D) mm |
| Površina | - |
| Svetlost | 425 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Kotni kot | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Najboljši pogled na | 6 o'clock |
| Odzivni čas | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Barve prikaza | 262K |
| Tip svetilke | 3S10P WLED , 40K hours , With LED Driver |
| Pogostost | 60Hz |
| Zaslon na dotik | PCAP |
| Teža plošče | TBD |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins , Connector |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
| Okolje | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge AMPIRE AM-800480RSTMQW-TBCH.
AMPIRE AM-800480RSTMQW-TBCH so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list AMPIRE AM-800480RSTMQW-TBCH pdf ali podrobne specifikacije AMPIRE AM-800480RSTMQW-TBCH ali drugih AMPIRE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz AMPIRE distributerja AM-800480RSTMQW-TBCH na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-800480RSTMQW-TBCH so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list AMPIRE AM-800480RSTMQW-TBCH pdf ali podrobne specifikacije AMPIRE AM-800480RSTMQW-TBCH ali drugih AMPIRE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz AMPIRE distributerja AM-800480RSTMQW-TBCH na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AM-800480RSTMQW-TBCH"
- AMPIRE AM-800480RSTMQW-TBCH
- AM-800480RSTMQW-TBCH podatkovni list
- Slika AM-800480RSTMQW-TBCH
- AM-800480RSTMQW-TBCH cena
- AM-800480RSTMQW-TBCH distributer
