AM-480272MNTMQW-00H

| Panel Model | AM-480272MNTMQW-00H |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AM-480272MNTMQW-00H Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 95.04×53.856 mm |
| Okvir | 105.5×67.2 mm |
| Površina | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.2M (8-bit) |
| Odzivni čas | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 6S1P WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H.
AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H pdf ali podrobne specifikacije AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H ali drugih AMPIRE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz AMPIRE distributerja AM-480272MNTMQW-00H na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H pdf ali podrobne specifikacije AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H ali drugih AMPIRE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz AMPIRE distributerja AM-480272MNTMQW-00H na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AM-480272MNTMQW-00H"
- AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H
- AM-480272MNTMQW-00H podatkovni list
- Slika AM-480272MNTMQW-00H
- AM-480272MNTMQW-00H cena
- AM-480272MNTMQW-00H distributer

