AC070MD01

| Panel Model | AC070MD01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AC070MD01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 152.4×91.44 mm |
| Okvir | 165×104×7.55 mm |
| Površina | Antiglare, Reflection 4.0% (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Odzivni čas | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 55/55/60/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | TTL (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/13.0/18.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Mitsubishi AC070MD01.
Mitsubishi AC070MD01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AC070MD01 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AC070MD01 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AC070MD01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AC070MD01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AC070MD01 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AC070MD01 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AC070MD01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AC070MD01"
- Mitsubishi AC070MD01
- AC070MD01 podatkovni list
- Slika AC070MD01
- AC070MD01 cena
- AC070MD01 distributer
