AA150XC04

| Panel Model | AA150XC04 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AA150XC04 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 304.1×228.1 mm |
| Okvir | 326×255×16 mm |
| Površina | Hard coating (2H), Antireflection |
| Razmerje kontrasta | 350:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Odzivni čas | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 85/85/70/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Mitsubishi AA150XC04.
Mitsubishi AA150XC04 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA150XC04 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA150XC04 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA150XC04 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA150XC04 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA150XC04 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA150XC04 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA150XC04 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AA150XC04"
- Mitsubishi AA150XC04
- AA150XC04 podatkovni list
- Slika AA150XC04
- AA150XC04 cena
- AA150XC04 distributer

