AA121TC01

| Panel Model | AA121TC01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AA121TC01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 261.12×163.2 mm |
| Okvir | 283×185.1×19.9 mm |
| Površina | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 600:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Odzivni čas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Mitsubishi AA121TC01.
Mitsubishi AA121TC01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA121TC01 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA121TC01 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA121TC01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121TC01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA121TC01 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA121TC01 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA121TC01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AA121TC01"
- Mitsubishi AA121TC01
- AA121TC01 podatkovni list
- Slika AA121TC01
- AA121TC01 cena
- AA121TC01 distributer

